tworzymy meble na zamówienie

Fotel uszak do salonu od producenta
Skontaktuj się z nami

Jesteśmy producentem fotela Uszak, wygodnego fotela znakomitej jakości.

Kojarzony jest z eleganckim stylem angielskim, choć tak naprawdę pochodzi z Francji. Cechuje się wydłużonym, stosunkowo wysokim oparciem o niewielkim nachyleniu oraz dodatkowymi półokrągłymi elementami tzw. uchami – skąd wywodzi się nazwa fotela. 

Nie sposób przejść obojętnie obok tego modelu. Fotel uszak, o nim mowa, świetnie sprawdza się jako element dekoracyjny, który potrafi całkowicie odmienić charakter wnętrza. W zależności od koloru tkaniny, jaką jest obity, wpasuje się niemal w każde pomieszczenie, bez względu na dominujący styl. 

Jego niepodważalnym atutem jest przede wszystkim komfort – to idealne miejsce, aby zaszyć się z kubkiem herbaty bądź filiżanką kawy, ulubioną książką i odpocząć po całym dniu w pracy. Oprócz wygody, relaks gwarantowany!

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo fotele do:

sale konferencyjne

biura i poczekalnie

hotele

restauracje, bary i kawiarnie

kina i teatry

przykładowa realizacja

Fotel Uszak

W Mark’s Furniture przywiązujemy wagę do detali, które tworzą charakter wykonywanych przez nas mebli. Pionowe przeszycia w naszym modelu foteli uszaków są rzadko spotykanym szczegółem, który zdecydowanie się wyróżnia.

Możliwość personalizacji poszczególnych elementów sprawia, że to co robimy jest jedyne w swoim rodzaju. Szeroka gama tkanin oraz drewna z jakiego wykonane są nóżki dają nieograniczone możliwości naszym Klientom, a także posiadanie niepowtarzalnych produktów, najwyższej jakości. 

 

Fotel uszak