producent foteli z polski

MARK'S FURNITURE

Oferujemy wysyłkę foteli do całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

Skontaktuj się z nami

Czy jest coś lepszego niż lektura interesującej gazety w wygodnym fotelu, z filiżanką kawy pod ręką? Asortyment naszego sklepu bogaty jest w fotele, które doskonale się do tego nadają. Duże i wygodne, sprawiają, że odpoczynek w nich po ciężkim dniu jest prawdziwą przyjemnością. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz staranne wykonanie i trwałość. Ciekawe obicia, oryginalny design, niesamowita wygoda – to wszystko znajdą Państwo u nas. Fotele w różnych stylach, fasonach i kolorach sprawiają, że nasi klienci z pewnością znajdą te najbardziej pożądane i dopasowane do konkretnych wnętrz.

Fotele do kin i teatrów

Oferujemy Państwu uniwersalne rozwiązania do kin
i teatrów dostarczając standardowe fotele. Jeżeli jednak nasi klienci mają inne wymagania i preferencje potrafimy się dostosować i jesteśmy otwarci na współpracę. Taka korelacja z pewnością doprowadzi nas do najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki danej sali.

Fotele do restauracji, baru i kawiarni

Dbałość o klienta jest gwarancją sukcesu. Jeśli prowadzisz restaurację, dobrze wiesz, jak ważne jest dobre samopoczucie klienta w Twoim lokalu. Chcesz, aby ludzie spędzali tam długie godziny i często wracali, a do tego konieczna jest właściwa oprawa w postaci wygodnych foteli. Specyfika miejsc takich jak restauracja, bar czy kawiarnia, narzuca swoje zasady. Ma być przede wszystkim funkcjonalnie i praktycznie, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego stylu. W naszym sklepie internetowym bez problemu znajdą Państwo najlepsze, wyselekcjonowane rozwiązania.

Fotele do biura i poczekalni

Praca biurowa charakteryzuje się spędzaniem długich godzin w tej samej, siedzącej pozycji. Nie jest to zbyt dobre dla naszego zdrowia, jednakże nie mamy na to wielkiego wpływu. Nie jesteśmy w stanie wyeliminować siedzenia przed komputerem przez kilka godzin dziennie, gdyż na tym w dużej mierze polega praca biurowa. Możemy jednak postarać się ograniczyć negatywny wpływ takiej pracy na nasz organizm poprzez wybór odpowiedniego fotela. Te najwygodniejsze modele występują w wersji z podłokietnikami i właściwym wsparciem dla pleców. Dobrze dobrany fotel nie tylko ma walory komfortowe ale również prozdrowotne.

Fotele do sal konferencyjnych

Nasze fotele konferencyjne chętnie wybierane są przez właścicieli obiektów konferencyjnych, szkoleniowych, widowiskowo-sportowych jak również sal wykładowych. Proponujemy Państwu funkcjonalne koncepcje, charakteryzujące się wygodą i praktycznością. Gwarantujemy dobrze spasowaną całość, składającą się z przyjemnych materiałów i wytrzymałej konstrukcji. Użytkownicy na pewno docenią komfort siedzenia. Oferujemy także bogatą gamę tkanin i kolorów.

Fotele do hotelu

Goście, korzystający z usług hotelu, na pierwszym miejscu stawiają komfort i relaks. Wychodząc naprzeciw branży hotelarskiej wprowadziliśmy do naszej oferty wyjątkowo wygodne fotele zapewniające wysoki komfort użytkowania. Ich różnorodność sprawia, iż z pewnością dopasują Państwo odpowiedni fotel do konkretnego wystroju pokoju hotelowego.

Produkcja foteli według projektu klienta

Realizujemy nietypowe indywidualne zamówienia klientów wg przedstawionego projektu. Umożliwiamy wybór obicia i tkaniny według indywidualnych ustaleń. Zapewniamy transport i profesjonalne doradztwo.

Współpracujemy z: