producent kanap z polski

MARK'S FURNITURE

Oferujemy wysyłkę kanap do całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

Skontaktuj się z nami

Ciężko wyobrazić sobie dom bez kanapy. To właśnie ten mebel jest najbardziej powszechny ze względu na swoje wielorakie zastosowanie. Kanapa sprawdzi się zarówno w niewielkim pokoju, jak również w mieszkaniu studenckim czy pomieszczeniu dla gości

Kanapy dostępne w naszym sklepie Internetowym

[product_category per_page="12" orderby="menu_order" columns="0" order="ASC"]

 Jako że kanapy są tak popularne, oferujemy Państwu ogromny ich wybór. Ile gustów tyle opinii, dlatego też przygotowaliśmy ofertę w ten sposób, aby każdy odnalazł swoją wymarzoną kanapę. Fasony, tkaniny, obicia, zdobienia, różne style wykonania – mogą Państwo wybierać do woli. Aby ułatwić nieprzewidywalną codzienność, w naszym asortymencie mamy tkaniny plamoodporne. Jeżeli zdecydują się Państwo na takie rozwiązanie, będziecie mogli cieszyć się swoją kanapą bez obaw, że coś zakłóci jej wspaniały wygląd.

Nieważne jakim pokojem dysponujesz – u nas z pewnością znajdziesz idealną kanapę, która podkreśli styl wnętrza i uczyni je jeszcze bardziej przyjemnym. Decydując się na zakup kanapy w naszym sklepie wybierasz relaks i luksus.

.

Kanapy

Bogaty wybór

Produkcja kanap według indywidualnego projektu klienta

Realizujemy nietypowe indywidualne zamówienia klientów wg przedstawionego projektu. Umożliwiamy wybór obicia i tkaniny według indywidualnych ustaleń. Zapewniamy transport i profesjonalne doradztwo. zapraszamy serdecznie do kontaktu, w celach weryfikacji odpowiedniego rodzaju kanap i ich ilości. W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy postarają się pomóc!

Współpracujemy z: