producent łóżek z polski

MARK'S FURNITURE

Oferujemy wysyłkę łóżek do całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

Skontaktuj się z nami

Dzisiejszy świat zdecydowanie przyspieszył. Mamy setki spraw na głowie, zajęcia zawodowe, sportowe, towarzyskie, rodzinne, a kumulacja ich wszystkich sprawia, iż mamy bardzo mało czasu dla siebie samych, na odpoczynek i regenerację. Aby właściwie przygotować się na kolejny dzień i następne wyzwania niezbędny jest sen dobre jakości. Tylko taka forma odpoczynku zapewni nam siły, witalność i zdrowie. Potrzebujemy zatem sypialni z prawdziwego zdarzenia, z przestronnym wygodnym łóżkiem. W naszym sklepie znajdą Państwo komfortowe łóżka w wielu wersjach. 

Sen zajmuje człowiekowi średnio 1/3 życia

Oferujemy meble klasyczne, na stelażu, jak również propozycje nowoczesne znajdujące zastosowane na mniejszych metrażach. Rozmaitość modeli powoduje, że wybór odpowiedniego łóżka jest czystą przyjemnością i zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Łóżka do hotelu

W naszym asortymencie przedstawiciele branży hotelarskiej znajdą wiele rozwiązań, takich jak np.: standardowe łóżka hotelowe, łóżka okrągłe, amerykańskie, kontynentalne oraz panele i wezgłowia tapicerowane. Oprócz produktów najwyższej jakości, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy Państwu także profesjonalne doradztwo.

Produkcja łóżek według indywidualnego projektu klienta

Realizujemy nietypowe indywidualne zamówienia klientów wg przedstawionego projektu. Umożliwiamy wybór obicia i tkaniny według indywidualnych ustaleń. Zapewniamy transport i profesjonalne doradztwo

Współpracujemy z: