tworzymy meble na zamówienie

Oferujemy meble do biur i sal konferencyjnych
Skontaktuj się z nami

Prowadź rozmowy w stylu Mark’s Furniture

Chciałbyś żeby współpracownicy i klienci patrzyli na ciebie z szacunkiem? Pokaż, że dbasz o ludzi i nie oszczędzaj na sali konferencyjnej. W końcu to może być twoja najlepsza wizytówka, po paru spotkaniach w dobrze urządzonym pomieszczeniu całe miasto usłyszy o twojej firmie. A co najważniejsze ty i otaczający Cię ludzie będziecie się czuć komfortowo, co będzie mieć bezpośrednio pozytywny wpływ na wszystkie negocjacje i budowanie nowych relacji. Jeżeli zależy Ci na niepowtarzalnym stylu i elegancji zdaj się na Mark’s Furniture. Jesteśmy wieloletnią firmą z tradycjami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Przez co nie boimy się nowych wyzwań, dlatego poza produktami z naszej oferty podejmujemy się też wykonywania zleceń specjalnych. Gwarantujemy wykorzystanie najwyższej jakości tkanin, szeroką gamę kolorów do wybrania oraz perfekcyjnie stworzone meble. Łączymy sztukę z funkcjonalnością, dzięki czemu nasze meble nie tylko  cieszą oko, ale również pozwalają rozkoszować się wygodą, którą oferują.

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo fotele do:

sale konferencyjne

biura i poczekalnie

hotele

restauracje, bary i kawiarnie

kina i teatry

przykładowa realizacja

Fotel Gusto

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny, a zarazem bardzo wdzięczny w swym wykonaniu fotel Gusto. Dobrze sprawdzi się u osób, którzy stawiają na najwyższą jakość wykończenia.

Materiał w kolorze szarym świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Nogi natomiast podkreślą klasę i gustowność mebla.

Pikowanie, które widzimy jest dopracowane przez Naszych tapicerów z wyjątkową starannością. Kształt mebla został tak przemyślany, aby spełniał dwie funkcje. Idealnie wkomponowywał się w Państwa wnętrza oraz sprostał najbardziej wymagającym pod względem wygody.