producent puf z polski

MARK'S FURNITURE

Oferujemy wysyłkę puf do całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

Skontaktuj się z nami

Pufy to uniwersalne meble wypoczynkowe, nadają się do wielu pomieszczeń i w każdym będą prezentować się wspaniale. Z powodzeniem udekorują salon, pokój gościnny, dziecięcy czy też sypialnię. W przypadku imprez okolicznościowych są niezastąpione i stanowią idealną alternatywę dla krzeseł zajmujących więcej miejsca i zdecydowanie mniej wygodnych.

W komplecie z zestawem wypoczynkowym tworzy jedną całość i pozwala na relaks w najwyższej formie. Dodaje elegancji, urozmaica wnętrze, która staje się bardziej przytulne. Oprócz wygody i komfortu jakie zapewniają meble wypoczynkowe tego rodzaju, niektóre pufy posiadają schowki. Dzięki temu zyskujemy kolejne miejsce, gdzie możemy przechowywać drobiazgi.

Pufy dostępne w naszym sklepie Internetowym

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Dla wszystkich poszukujących najlepszych rozwiązań wypoczynkowych pufy będą koncepcją bez zarzutu. To nie tylko okazja do relaksu, ale także bardzo funkcjonalny mebel pełniący różne zadania. Może być wykorzystywany jako podnóżek, schowek, czy siedzenie dla niespodziewanych gości. Nasze modele puf spokojnie mogą dobrać Państwo pod zestawy wypoczynkowe, lub wręcz przeciwnie – dla kontrastu, wszystko zgodnie z osobistymi przekonaniami. Bez względu na wybraną tapicerkę, nasi Klienci mają gwarancje, że pufy są wygodne i starannie wykonane..

Pufy do biura

Pufy do biura czy pufy w firmie – to dobra inwestycja w wizerunek i jakość pracy. Pufy przedstawiają nowoczesność myślenia, otwartość na nieszablonowe pomysły oraz dbałość o komfort i jakość pracy.

Pufy biurowe – Stawiając na modną aranżację biura nie zapominajmy o istotnych detalach. To nie tylko szafy, biurka, czy sprzęt, przecież nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Jeżeli już wszystkie niezbędne meble mamy ustawione, pomyślmy o pufach. To nie byle jaki dodatek, a jego rola jest wieloraka i niebagatelna. To co przedsiębiorców powinno przekonać od razu to promocja i wzrost prestiżu firmy. Pufy możemy w pełni zindywidualizować poprzez różnego rodzaju naszywki z logiem firmy i inne spersonalizowane metki. Umieszczając  takie pufy na różnego rodzaju eventach, imprezach czy spotkaniach biznesowych podkreśli charakter firmy, wpłynie na jej pozytywne oceny i pozyska nowych klientów. Pufy w biurze to także ocieplenie wizerunku i stworzenie przestrzeni komfortu. Jakże często spotykamy wnętrza biurowe chłodne i nieprzytulne. Z naszymi pufami nigdy więcej! Inwestując w te niewielkie meble wypoczynkowe uwidaczniasz swoją nowoczesność, kreatywność i innowacyjność. Obecność puf w biurze świadczy także o dbałości o komfort i dobre samopoczucie naszych klientów czy kontrahentów.

A może borykacie się z brakiem miejsc siedzących na imprezach firmowych? W takim razie spójrzcie przychylnym okiem na nasze pufy, gdyż jest to rozwiązanie idealne. Są komfortowe, uniwersalne, zajmują mało miejsca i pasują do każdego wnętrza.

Produkcja puf według indywidualnego projektu klienta

Realizujemy nietypowe indywidualne zamówienia klientów wg przedstawionego projektu. Umożliwiamy wybór obicia i tkaniny według indywidualnych ustaleń. Zapewniamy transport i profesjonalne doradztwo. zapraszamy serdecznie do kontaktu, w celach weryfikacji odpowiedniego rodzaju foteli i ich ilości. W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy postarają się pomóc!

Współpracujemy z: