producent sof z polski

MARK'S FURNITURE

Oferujemy wysyłkę sof do całej Europy i Stanów Zjednoczonych.

Skontaktuj się z nami

Salon bez sofy to nie salon. Ale nie może być ona byle jaka. Dobra sofa to taka, która oprócz solidnej konstrukcji ma także olśniewający, stylowy wygląd. I takie właśnie meble znajdą klienci w naszej ofercie. Dysponujemy sofami w wielu fasonach i rozmiarach, co sprawia, że nie są Państwo niczym ograniczeni przy wyborze. Czy są Państwo właścicielami przestronnej willi czy też przytulnej kawalerki, w naszym sklepie możecie liczyć na strzał w dziesiątkę. Bez względu na metraż, sofa jest niezaprzeczalną ozdobą każdego salonu, jak również innych pokoi. Niezastąpiona będzie w pokoju gościnnym czy młodzieżowym. Wiele sof posiada również funkcję spania, co czyni ten mebel jeszcze pożądanym w każdym mieszkaniu.

Sofy do kupienia w naszym sklepie Internetowym

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Oferujemy wygodne, eleganckie i funkcjonalne sofy do lokali gastronomicznych i hoteli.

Nasz sklep internetowy w swoim asortymencie posiada również propozycje dla hoteli oraz lokali gastronomicznych. Kawiarnia bądź restauracja wyposażona w przyciągające wzrok sofy, z pewnością zyskuje wizerunkowo. Oferujemy niezwykle komfortowe i estetycznie wykonane sofy restauracyjne i hotelowe. Państwa klienci na pewno docenią z jaką dbałością odnosicie się do ich komfortu, stwarzając możliwość korzystania z mebli wysokiej jakości. Przecież zadowolony klient to filar dochodowego biznesu, a więc warto o to zadbać już na etapie wyposażania wnętrza. Z przyjemnością pomożemy Państwu wyposażyć hotele, kawiarnie i inne lokale. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż nasze sofy pokryte są lakierem odpornym na zarysowania i inne uszkodzenia, co daje gwarancję wytrzymałości.

Sofy do kawiarni, restauracji
i hoteli

Sofy do poczekalni
i biura

Poczekalnia, już samą swoją nazwą, sugeruje, że osoby w niej przebywające spędzą tam jakiś czas. Podobnie jest w biurach, choć wszystko zależy od specyfiki danego miejsca. Niemniej jednak należy zadbać o wygodę odwiedzających i stworzyć im możliwość, choćby chwilowego, odpoczynku. Odpowiadając na te potrzeby, w swojej ofercie umieściliśmy różnorodne sofy i fotele. Przede wszystkim musimy pamiętać o miejscu jakim dysponujemy. Poczekalnia ma określony metraż i meble musimy dopasować do rzeczywistych możliwości. Jeżeli mają Państwo nadto miejsca i mogą poszczycić się niebagatelną przestrzenią, zachęcamy do wyboru szerszych, wygodnych siedzisk. Jeśli natomiast pomieszczenie jest niewielkie, zalecamy bardziej kompaktowe rozwiązania i wybór takich rozwiązań, które w sposób optymalny wypełnią dostępny metraż. Przy wyborze sofy do poczekalni czy biura należy zwrócić baczną uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Racjonalnie należy zauważyć, że najlepiej wybrać rozwiązania praktyczne, takie tapicerki, które nie będą zbytnio się brudziły, a w razie czego łatwo będzie je wyczyścić. Meble biurowe i do poczekalni powinni wykazywać również dużą wytrzymałość i trwałość obić, aby jak najdłużej zachowały swój wygląd i służyły klientom. Dobrze rozumiemy te potrzeby i w swoim sklepie oferujemy Państwu różnorodnie tapicerowane sofy w wielu modelach i rozmiarach.

Produkcja sof według indywidualnego projektu klienta

Realizujemy nietypowe indywidualne zamówienia klientów wg przedstawionego projektu. Umożliwiamy wybór obicia i tkaniny według indywidualnych ustaleń. Zapewniamy transport i profesjonalne doradztwo. zapraszamy serdecznie do kontaktu, w celach weryfikacji odpowiedniego rodzaju sof i ich ilości. W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy postarają się pomóc!

Współpracujemy z: